لوگو رادین وین

محاسبه قیمت پنجره دوجداره

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره استانداردهای لازم در نظر گرفته می شود و با توجه به کاربری پنجره، جنس و نوع پروفیل و شیشه های آن برای ابعاد مورد نظرتان اعلام خواهد شد.

برای محاسبه قیمت پنجره کافی است که ابعاد پنجره مورد نظر خود را از طریق لینک واتساپ در پایین صفحه ارسال کنید تا قیمت به شما اعلام شود.

واحد فروش شرکت پنجره آفتاب با بررسی ابعاد، مدل، طرح و رنگ مورد نظرتان و همچنین نوع بازشو و یراق آلات دلخواهتان را طراحی و ارائه می کند.

ابعاد پنجره شامل عرض و ارتفاع می باشد. که باید همراه با تعداد پنجره مشخص شود تا پیش فاکتور مربوط به پنجره UPVC یا پنجره آلومینیومی به طوردقیق محاسبه و ارسال شود.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره UPVC

محاسبه قیمت پنجره UPVC براساس عواملی مانند پروفیل UPVC مصرفی، یراق آلات پنجره، شیشه دوجداره، متعلقات پنجره دوجداره مانند دستگیره و هزینه نصب انجام می شود.

ابتدا باید عرض و ارتفاع پنجره دوجداره UPVC را  بدانید سپس طرح، حالت بازشوهای پنجره را مشخص کنید تا محاسبه قیمت را به صورت تفکیکی برایتان قابل انجام کند.

معمولا در شرکت های فروش درب و پنجره UPVC نحوه محاسبه و عوامل تاثیرگذار یکسان است، مگر آنکه هزینه برشکاری برای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره اضافه شود.

محاسبه قیمت پنجره UPVC در برخی موارد شامل هزینه لوازم جانبی، هزینه مواد مصرفی نصب مانند چسب می شود که در فاکتور نصب نوشته شده و به قیمت نهایی اضافه می شود.

نحوه محاسبه قیمت پنجره دوجداره

برای سفارش و خرید درب و پنجره دوجداره ممکن است نحوه محاسبه قیمت پنجره و همچنین عواملی که موجب افزایش قیمت پنجره دوجداره می شود، مطرح شود.

میزان کیفیت، رنگ دانه ها و معروف بودن کارخانه تولید کننده پنجره دوجداره مانند پنجره ویستابست یا وین تک و خارجی و ایرانی بودن روی نحوه محاسبه قیمت تاثیر دارد.

پروفیل پنجره دوجداره از لحاظ سری یعنی عرض پروفیل چند میلی متر باشد، به سری 60 ، سری ۷۰ و سری ۸۰ تقسیم می شود که هریک قیمت متفاوت دارند.

ساده و دکوراتیو بودن، شیشه تک جداره، دوجداره و سه جداره که خود شامل ضخامت و تعداد دیواره های شیشه ای و نحوه تولید صنعتی یا دستی بودن است، رنگ و نوع شیشه عوامل مهم برای نحوه محاسبه قیمت پنجره محسوب می شوند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

مجله رادین وین